BAŞAKŞEHİR PETROL ÜRÜN.GIDA NAK.OTO.TİC.LTD.ŞTİ.

  Firmamız Akaryakıt sektöründe faaliyetine 1997 yılında Başakşehir  1. Etaplar Girişinde Bp Bayisi olarak başlamıştır.18/09/2010 tarihinden itibaren ise Shell marka ve kalitesiyle  bulunduğu konum itibarı ile konutlara ve tüm organize sanayi bölgesine hitap ederek, Shell  kalite ve güvencesinde en iyi şekilde hizmet vermeyi kendine görev edinmiştir.
  Ayrıca firmamız 2005 yılında Kurtköy Tepeören Orhanlı bölgesinde 2. istasyonunu OPET Bayisi olarak OPET kalite ve güvencesinde hizmete açmıştır. Opet İstasyonumuzda da bilgi, tecrübe ve görev anlayışımızı yansıtmaya devam etmekteyiz.

Sloganımız işimizde sürekli ve sonu gelmez iyileştirmeler yapmaktır.

Şirketimizin amacı her zaman,
  • Müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda ileri teknolojileri kullanan, kaliteli, ekonomik, güvenilir ve çevre dostu ürünler ile farklılık yaratarak hızlı ve yüksek kaliteli hizmet sunmak,
  • Ürünlerimiz, hizmetlerimiz ve satış sonrası hizmetlerimizle sağladığımız güvenilirlik ve yüksek iş ahlakımız ile müşterimizin ilk tercihi olmak,
  • Müşterilerimiz ile ilişkilerimizde saygı ve nezaketi ön planda tutarak çalışanlarımız ve müşterilerimiz için değer yaratan bir şirket olmaktır.